Níže najdete hodnocení pana doktora Ventruby a V-CLINIC, importovaná z Google a Facebooku.

facebookgoogleHodnocení
5.0
průměr z 86 hodnocení
google

Kliniku vřele doporučuji. Skvělý lidský přístup a profesionální péče.

Hoang Anh Dung
Hoang Anh Dung
google

Podstoupila jsem augmentaci prsou. Jsem měsíc po operaci a jsem velice spokojená jak s výsledkem zákroku, tak s profesionálním přístupem pana doktora Ventruby a celého týmu. Pana doktora určitě doporučuji!

Marika Cikurasova
Marika Cikurasova
google

Se vším jsem byla maximálně spokojená. Od první konzultace přes samotný zákrok až po pooperační péči, která byla naprosto excelentní. Vybrala jsem nejlépe, jak jsem mohla. doporučuji všema deseti prostě jsou top. děkuji celému personálu za všechno moc děkuji jste úžasní ❤️❤️❤️

Petra Mandoková
Petra Mandoková
google

Na klinice jsem podstoupila operaci očních víček. Celá akce od první konzultace až po závěrečné zhodnocení probíhala ve velmi přátelské duchu a na profesionální úrovni. Děkuji všem zúčastněným za skvělou práci a velmi vstřícný přístup. Výsledek je skvělý.

Lenka Auermüllerová
Lenka Auermüllerová
google

Na klinice jsem podstoupila augmentaci prsou. Jsem měsíc po operaci a jsem velice spokojená jak s výsledkem zákroku, tak s profesionálním přístupem pana doktora Ventruby a celého týmu. Kliniku určitě doporučuji!

Marika Cikurasova
Marika Cikurasova
google

Na klinice jsem podstoupila modelaci prsou a s výsledkem jsem nadmíru spokojená, stejně tak jako s profesionálním a velice milým přístupem MUDr. Ventruby a celého týmu. Do budoucna uvažuji ještě o augmentaci prsou a V - Clinic pro mě bude jasnou volbou.

Elena
Elena
google

Úžasný prístup lekára, ale aj sestier a celého personálu. Ďakujem 💖

Zuzana Tovišová
Zuzana Tovišová
google

U pana doktora Ventruby jsem absolvovala operaci horních víček.Jsem velice spokojená s výsledkem a V clinic a jeho tým všem vřele doporučuji.

Silva Svobodova
Silva Svobodova
google

Děkuji pravidelně chodím na botox a jsem velice spokojená

Lucie Navrátilová
Lucie Navrátilová

A zde jsou recenze importované ze Seznam .cz