Cena · Ceník · Kolik stojí V Lift

Každý V Lift je unikátní a reaguje na jedinečnost klienta nebo jeho specifické potřeby a estetické cíle. Ve výsledku se tak bude cena pro každého z vás lišit. Nicméně teď v průběhu roku 2024 je to průměrně 120.000,-

Rád bych nabídl srovnání s klasickým faceliftem, ale je to jako srovnávat kabelku Guess s Hermès, to prostě nejde. V Lift lze srovnat například se zákrokem Deep plane facelift, ale ani zde to nebude přesné, každý zákrok nabízí trochu něco jiného, ani jeden není univezální (nemůže jej podstoupit každý) a oba nabízí řešení odlišných částí obličeje s odlišným výsledkem.

Rád bych nabídl srovnání cen, ale v CZ tento zákrok nabízím jen já a podstoupit jej můžete jen na V CLINIC. Ve světě najdete obdobu zákroku, která se pohybuje od 265.000,- do 500.000,-.

Jak za zákrok ušetřit

Nečekejte nějakou slevu na Black Friday nebo Valentýna, zákroky mají svoji hodnotu z nějakého důvodu a u většiny poskytovatelů jsou nastaveny tak, aby pokryli náklady a zohlednili náročnost něco takového nabízet a realizovat. Můžete ale ušetřit při kombinaci s dalším zákrokem. Připomínám, že je to individuální, pro někoho může být skvělá kombinace V Lift + operace víček, v jiném případě + Lip Lift nebo třeba Deep necklift. Co je pro vás vhodné a jak docílit toho co požadujete, spolu zjistíme na konzultaci.